Thuis in je lichaam (voor vrouwen)
Ons lichaam is een fenomenaal instrument om mee door het leven heen te kunnen bewegen. Toch hebben velen van ons een moeilijke relatie met het lijf. Of we voelen ons vaak meer in het hoofd dan diep belichaamd of zijn we door de jaren heen door fysieke en energetische pijnen uit lichaamsdelen vertrokken.
Als we ons lichaam leren beschouwen als eigen én wijs wezen, kunnen we verder dan ‘ik heb nekklachten’ voelen en de subtiliteit van onze sensaties en energetische impressies toelaten – en hiervan leren!
Deze middag is voor vrouwen die naar een diepere verbinding met hun lichaam verlangen.
De workshop zal gaan over belichaming en zullen we met meditatie, lichaamswerk werken, een ‘gesprek’ aangaan met je lichaam, en tot slot een voedende Yoga Nidra doen voor diepe rust en energie- en lichaamsbewustzijn.
Na de sessie ontvang je een thuis meditatie om regelmatig in je lijf te zakken en met je energetische centers van hoofd, hart en bekken te verbinden.
Wees welkom met alles wat je bent.
Liefs, Helena
Tickets: https://hipsy.nl/event/184134-thuis-in-je-lichaam-workshop-voor-vrouwen
