Core men circle

Spreek je wel eens met andere mannen over de volgende vragen;

Hoe wil ik echt verbinding maken?
Wat voel ik in mij?
Wie wil ik zijn?
En is dit waar ik heen ga?

Er is meer in het leven dan rondrennen en het pad volgen dat anderen uitstippelen.

Met de Core Circle delen we een ruimte van openheid met mannen om onze waarheid en doel te verkennen. Beginnend waar we nu zijn: vrolijk, verloren, speels of verdrietig. De sleutel ligt niet in het meer worden, maar in het erkennen en omarmen van wat is. Dat is het moment waarop je kunt gaan uitkijken naar wat je diep van het leven verlangt.

In deelrondes en diverse oefeningen kom je weer in contact met je kernwaarden en onderzoek je wat je nodig hebt om deze in de praktijk te brengen. En we ondersteunen elkaar op dit pad, met vreugde, kwetsbaarheid en verbinding.

Wil je terug naar je kern?

De sessies worden geleid door Gerard Verver en zijn voornamelijk in het Nederlands, maar ook in het Engels is mogelijk.

Deelname is €12,50 per keer.
Jouw ticket kun je kopen via deze link op Hipsy

Meer informatie:
Wil je meer informatie voor je een keer aansluit, neem dan contact met ons op via coremencircle@gmail.com en laat je contactgegevens achter als je wil dat we je terugbellen.

Datum

28-09-2026

Tijd

19:30 - 21:30

Bijdrage

€12,50

Locatie

EdanZ
Damsterdiep 293

Docent

Core Men Circle
Email
coremencircle@gmail.com