HOLOSOMATIC® BREATHWORK MET MICRODOSERING – Open je chakra’s en breng je energie in beweging
Voel je dat er iets in je lichaam vastzit? Spanning die blijft hangen, emoties die je moeilijk kunt plaatsen of een onrust die je niet helemaal kunt verklaren? Tijdens deze ademreis nodig ik je uit om dieper in je lichaam te zakken en ruimte te geven aan wat gevoeld en losgelaten wil worden.
We starten met een actieve Osho ademhaling die je helpt om uit je hoofd te komen en je energie in beweging te brengen.
Door te ademen en te bewegen langs je chakra’s, wordt wat vastzit zachtjes aangeraakt en geopend.
Van daaruit zakken we dieper in de ademreis. Met verbonden ademwerk, lichaamsgerichte begeleiding en een optionele microdosering truffel creëren we een veilige setting waarin je lichaam mag loslaten.
Alles wat in je lichaam ligt opgeslagen aan spanning, emoties, oude patronen, mag in deze reis naar de oppervlakte komen en ontladen. Deze reis is een uitnodiging om los te laten wat je niet langer dient, opgeslagen spanning en energie te bevrijden en weer ruimte en stroming te ervaren in je lichaam.
Voor iedereen die voelt:
het mag lichter, vrijer en zachter van binnen.
Meer info & tickets –> https://www.yinlife.nl/open-j
